S čím vám můžeme pomoci?

Jak postupujeme

Jsme nejen dodavatel reklamního obsahu. Především jsme spolehlivý partner jak pro reklamky, tak pro firemní klienty. Zajímá nás váš problém, zadání a hlavně – jak spolu vše kreativně vyřešíme.

Kreativa

Klasická produkce, která převezme hotový scénář a zfilmuje ho? To na nás nesedí. Jsme kreativní studio, a proto většinu projektů připravujeme od základu. Pomáháme spoluvytvářet nebo kompletně vymýšlíme kreativu, ať se jedná o scénář, nebo čistě kreativní vizuál.

Filmová produkce

Produkujeme komerční, ale i autorské projekty. Zaměřujeme se na spojení člověka s přírodou a ani automobilový svět nám není cizí. Produkujeme komerční reklamní spoty, dokumentární filmy, reklamní videosérie, hudební videoklipy i outdoorové sportovní filmy. Během pár let bychom si chtěli natočit celovečerní film.

Foto produkce

Fotíme a retušujeme. Zaměřujeme se na komerční fotku ve spojení s adventure a automotive. Ani produktové focení nám není cizí.

Postup

01.

Kreativní scénář

Společně vymyslíme scénář, tak aby bylo technicky proveditelné a splnilo marketingové cíle

02.

Cenová nabídka

Odsouhlasíme si rozpočet

03.

Příprava natáčení

Seženeme herce, slony, lokomotivy, Jágra

04.

Natáčení

Můžete se přijít podívat

05.

Postprodukce

Přidáme dramatickou hudbu a výbuchy

06.

Odevzdání

Deadline je pro nás posvátný

Reference

decoration

Spolupráce s Impresa Films byla velmi příjemná a efektivní. Jejich schopnost posouvat se s námi při realizaci projektů, přitom zachovávat vysokou kvalitu a estetický standart, nás opravdu nadchla. Jsou to opravdu profíci v oblasti kreativních filmových řešení.

Martin Hrubý

Brand director, Slevomat s.r.o

decoration

Tým mladých kreativních nadšenců – to je Impresa. Spolupráce s nimi bývá zábavná už od prvního briefu, přes realizaci až po konečný výstup. Vždy vědí, jak pracovat s naším nápadem a dovedou ho k dokonalosti.

Tereza Crhová

Project manager, CRS company a.s.

decoration

Potkali jsme se s vámi už na několika produkcích pro klienty naší agentury a spolupráce s vaším týmem byla bezchybná. Naše požadavky a představy jste dokázali splnit na jedničku – nic pro vás nebyl problém a všechno jste vyřešili jako profesionálové. Upřímně se těšíme na další produkce s vámi.

Dominika Czyzová

Social Media & Influencer Specialist, Czech Promotion

decoration

Na spolupráci s Impresa Films nejvíce oceňujeme inovativnost v přístupu ke scénáři. Díky naší spolupráci se složitost ERP podařilo představit s naprostou lehkostí a ve zcela srozumitelné podobě. Finální spot se stal základem naší důležité online kampaně a precizně odprezentoval spolupráci s naším významným obchodním partnerem.

David Laryš

Marketing & Sales Manager, ABRA

Readbull logoRange rover logoCocaCola logoCocaCola logoReadbull logoCocaCola logoPorsche logoRange rover logoReadbull logoRange rover logoCocaCola logoReadbull logoRange rover logoRange rover logoRange rover logo

zobrazit všechny reference