S čím vám můžeme pomoci?

Jak postupujeme

Jsme nejen dodavatel reklamního obsahu. Především jsme spolehlivý partner jak pro reklamky, tak pro firemní klienty. Zajímá nás váš problém, zadání a hlavně – jak spolu vše kreativně vyřešíme.

Kreativa

Klasická produkce, která převezme hotový scénář a zfilmuje ho? To na nás nesedí. Jsme kreativní studio, a proto většinu projektů připravujeme od základu. Pomáháme spoluvytvářet nebo kompletně vymýšlíme kreativu, ať se jedná o scénář, nebo čistě kreativní vizuál.

Filmová produkce

Produkujeme komerční, ale i autorské projekty. Zaměřujeme se na spojení člověka s přírodou a ani automobilový svět nám není cizí. Produkujeme komerční reklamní spoty, dokumentární filmy, reklamní videosérie, hudební videoklipy i outdoorové sportovní filmy. Během pár let bychom si chtěli natočit celovečerní film.

Foto produkce

Fotíme a retušujeme. Zaměřujeme se na komerční fotku ve spojení s adventure a automotive. Ani produktové focení nám není cizí.

Postup

01.

Kreativní scénář

Společně vymyslíme scénář, tak aby bylo technicky proveditelné a splnilo marketingové cíle

02.

Cenová nabídka

Odsouhlasíme si rozpočet

03.

Příprava natáčení

Seženeme herce, slony, lokomotivy, Jágra

04.

Natáčení

Můžete se přijít podívat

05.

Postprodukce

Přidáme dramatickou hudbu a výbuchy

06.

Odevzdání

Deadline je pro nás posvátný

Reference

decoration

Spolupráce s Impresa Films byla velmi příjemná a efektivní. Jejich schopnost posouvat se s námi při realizaci projektů, přitom zachovávat vysokou kvalitu a estetický standart, nás opravdu nadchla. Jsou to opravdu profíci v oblasti kreativních filmových řešení.

Martin Hrubý

Brand director, Slevomat s.r.o

decoration

Tým mladých kreativních nadšenců – to je Impresa. Spolupráce s nimi bývá zábavná už od prvního briefu, přes realizaci až po konečný výstup. Vždy vědí, jak pracovat s naším nápadem a dovedou ho k dokonalosti.

Tereza Crhová

Project manager, CRS company a.s.

Readbull logoRange rover logoCocaCola logoCocaCola logoReadbull logoCocaCola logoPorsche logoRange rover logoReadbull logoRange rover logoCocaCola logoReadbull logoRange rover logoRange rover logoRange rover logo

zobrazit všechny reference